fbpx
Select Page

Makineri Ainuok

Furnizuesi juaj i besueshëm i makinës për prodhimin e ushqimit, tharëses industriale të tabakave, larëse perimesh frutash, makinës industriale të makaronave për makarona, linjës artificiale të prodhimit të orizit, linjës së prodhimit të ushqimeve të ushqimit dhe linjës së prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake

FABRIKE

Fabrika e prodhimit 10,000 metra katrorë për makinën e shtypjes së drurit me më shumë se 120 punëtorë

QENDRA R & D

Mbi 30 inxhinierë me më shumë se 20 vjet përvojë në industri

PRODHIM

Prodhoni mijëra mulli kockash, mikser, ekstruder dhe tharëse çdo vit

EKSPORTUES

Eksperiencë 10 vjeçare në eksport, njohës me procesin e eksportit dhe dokumenta të ndryshme

TREGU

Makineritë ishin shitur në 85 vende, Mirë se vini të aplikoni për një shpërndarës lokal

SHËRBIMI

1 vit garanci falas, personalizim mbështetjeje, konsultim shërbimi online 7*24

Kontaktoni Tani

Fillimi