fbpx
Изберете страница

Аинуок машини

Вашиот доверлив добавувач на машина за производство на добиточна храна, индустриска машина за сушење на фиоки, машина за перење овошје зеленчук, индустриска машина за макарони за тестенини, линија за производство на вештачки ориз, линија за производство на грицки и линија за производство на храна за домашни миленици

ФАБРИКА

10,000 квадратни метри производствен погон за машина за дробење дрво со повеќе од 120 работници

Центар за истражување и развој

30+ инженери со повеќе од 20 години искуство во индустријата

Производство

Секоја година произведувајте илјадници мелници за коски, миксер, екструдер и сушење

ИЗВОЗ

10 години извозно искуство, запознаен со извозниот процес и разни документи

ПАЗАР

Машините беа продадени во 85 земји, Добредојдовте да аплицирате за локален дистрибутер

СЕРВИС

1 година бесплатна гаранција, приспособување за поддршка, 7*24 онлајн сервис консултации

Контакт Сега

Почетна